BİZE BIRAKIN...
İŞİNİZE BAKALIM

Hakkımızda

Misyonumuz

Bankalar, Finans Kurumları veya Özel İşletmelerin; hızlı, güvenli, pratik, düşük maliyetli ve aynı zamanda kendi personelini de denetleme olanağını yaratan güvenli işlem esasını oluşturmaktır.

Vizyonumuz

Ulusal ve Uluslararası İşletmelere; yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, güvenirliği ve teknolojik yatırımları en değerli aktifi olarak kabul eden, sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada sunduğu hizmet ürünlerinden daha fazlasını vaat eden, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider Destek Hizmetleri Kuruluşu olmaktır.

Avukat Çalışma Ağımız

İZ Destek Hizmetleri A.Ş., Türkiye'nin 81 İl'i ve İlçesinde yaygın dinamik yapısı olan sözleşmeli Hukuk Büroları ile müşterilerine hizmet vermektedir.


Yönetim Kurulu Başkanı

Gökhan Akdoğan

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü mezunudur. İş hayatına 1999 yılında İktisat Bankası T.A.Ş. Hukuk Müşavirliği Departmanında başlamış, sırasıyla Birleşik Fon Bankası A.Ş.(Eski Unvan:Bayındırbank A.Ş.) Hukuk Müşavirliği Uzman Yardımıcısı, Citibank A.Ş. Hukuk Müşavirliği Paralegal, Girişim Varlık Yönetimi A.Ş. Takip Servis Şefi,

Krom Maden A.Ş. Kurumsal Yönetim Uzmanı ve BAP Kurumsal Hizmetler Anonim Şİrketinde Operasyon Müdürü olarak çalışmıştır.
Temmuz 2016'dan beri İZ Destek Hizmetleri A.Ş.'nin Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Savaş Akdoğan

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunudur. Devamında, Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde Yüksek Lisans, Haliç Üniversitesi İşletme Bölümü’nde MBA eğitimlerini tamamlamıştır. Meslek hayatında Deniz Bank Anonim Şirketi’nde Sistem Yöneticisi ve başkaca şirketlerde yazılım geliştirme, yöneticilik ve danışmanlık görevlerini üstlenmiştir. Eylül 2016’dan beri İZ Destek Hizmetleri Anonim Şirketi’nde Teknoloji Departman Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Avukat Kenan Temel

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Çalışma hayatında Bankalar, Finans Kurumları ve Şubeler nezdinde hukuk işleri ve operasyon müşavirliği departmanlarında görev almış, BAP Kurumsal Hizmetler Anonim Şirketi Operasyon Bölümünde çalışmıştır. Mayıs 2017’den beri İZ Destek Hizmetleri Anonim Şirketi’nin Operasyon Departmanı’nda Avukat olarak görev yapmaktadır.

Engin Doğan

Nisan 2017’den beri İZ Destek Hizmetleri Anonim Şirketi’nde İdari İşler Personeli olarak görev yapmaktadır.

Kader Sezgin

Anadolu Üniversitesi Adalet Meslek Yüksek Okulu öğrencisidir. Mayıs 2017’den beri İZ Destek Hizmetleri Anonim Şirketi’nde İdari İşler Departmanı’nda Asistan olarak görev yapmaktadır.